Bituminės čerpės

Lanksčios bituminės čerpės, stogo danga, prekyba, Trakai, „KOVAS“ UABLanksčios bituminės čerpės – universali stogo danga, plačiai naudojama klojant naujus ir remontuojant senus stogus. Čerpės pritaikytos dengti šlaitiniams gyvenamųjų, pramoninių bei kitos paskirties statinių, sudėtingų konfigūracijų ir formų stogams, kurių nuolydis yra nuo 12º. Šių čerpių privalumai – nesudėtingas klojimo būdas (montavimas), hermetiškumas. Ne mažiau svarbios jų savybės – garso nelaidumas, atsparumas karščiui, ilgaamžiškumas. Čerpės naudojamos tiek naujiems stogams įrengti, tiek ir seniems rekonstruoti.

Stogo įrengimo darbams atlikti nereikia specialių instrumentų ir įgūdžių. Mažos apimties ir nedidelio svorio medžiagos (vienoje čerpių pakuotėje yra 3 mč bituminių čerpių) telpa į lengvąjį automobilį, joms pakelti ant stogo nereikia specialių kėlimo mechanizmų.

Dengiant stogą bituminėmis čerpėmis, bus reikalingos įvairios kitos papildomos statybinės medžiagos, tokios kaip termoizoliaciniai sluoksniai, difuzinės plėvelės, lietvamzdžių sistemos ir kt.
Visus šiuos priedus taip pat galima rasti mūsų asortimente.

Perkant didesnį kiekį atskiru susitarimu prekes bendrovės transportu pristatome į nurodytą vietą.

Tinklalapyje pateikiami prekių duomenys gali skirtis nuo realiai sandėlyje šiuo metu esančių prekių.

Kainos nurodytos su įskaičiuotu PVM.

top