CONDIT trąšos

„KOVAS“ UAB parduotuvėje Trakuose prekiaujame „CONDIT® Universal“ ir „CONDIT® Basic“ – ilgo veikimo biologiškai aktyviomis organinėmis trąšomis.

„CONDIT® Basic“ trąšos

CONDIT Basic, organinė trąša, ilgo veikimo, dirvos aktyvatorius, prekyba, Trakai, „KOVAS“ UAB„CONDIT® Basic“ – mikrobiologinis organinės kilmės dirvožemio aktyvatorius su trąšomis, pagamintas naudojant biotechnologinius procesus iš natūralių medžiagų. „CONDIT® Basic“ sudėtis ir sąvybės atitinka ekologiškam ūkininkavimui keliamus kriterijus.

„CONDIT® Basic“ sudėtis yra unikali ir subalansuota, sudaryta iš daug baltymų turinčių komponentų, kuriuos dirvos mikroorganizmai suskaido į lengvai įsisavinamas maisto medžiagas. Šios medžiagos dirvožemyje išsiskiria pamažu, todėl išvengiama augimo streso. Viso to pasekoje – gaunamas optimalus augalų mitybos šaltinis.

„CONDIT® Basic“ atkuria dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą ir natūralų derlingumą. Tręšimui rekomenduojama įterpti į dirvožemį prieš sėjant ar sodinant, taip pat papildomam tręšimui. Organinės, ilgo veikimo, biologiškai aktyvios.

„CONDIT® Basic“ dirvožemyje išlieka 12 mėnesių, yra ekologiškas, tinkamas ekologinei žemdirbystei.

10 kg – 10,54 €


„CONDIT® Universal“ trąšos

CONDIT Universal, organinės trąšos, ceolitas, organinė anglis, prekyba, Trakai, „KOVAS“ UAB„CONDIT® Universal“ pagamintas naudojant pieno išrūgas, organines medžiagas, organinę anglį ir ceolitą.
50 % ceolito tūrio sudaro ertmės, tuštumos ir kanalai, todėl į juos gali laisvai patekti vandens bei kitos polinės molekulės, kas labai svarbu augalų maistinių medžiagų apykaitos procesų optimaliam vyksmui. Be to ceolitas – puiki terpė veistis mikroorganizmams. Šie mikroorganizmai padeda augalams įsisavinti maisto medžiagas.

„CONDIT® Universal“ – atstato natūralų dirvožemio derlingumą. Dėl savo sudėties ir savybių CONDIT® Universal trąšos yra tinkamos ekologiško maisto ir bio produktų gamybai bei atitinka griežtus ekologinius reikalavimus. „CONDIT® Universal“ sudaro daug baltymų turintys komponentai, kuriuos dirvos mikroorganizmai suskaido į lengvai įsisavinamas maisto medžiagas. Šios medžiagos dirvožemyje išsiskiria pamažu, todėl išvengiama augimo streso. „CONDIT® Universal“ mikroorganizmai aktyvina dirvožemį ir grąžina jam natūralų derlingumą.

„CONDIT® Universal“ dirvožemyje išlieka 12 mėnesių, yra ekologiškas, tinkamas ekologinei žemdirbystei.

10 kg – 11,34 €

„CONDIT® ecoGarden“kompostinė žemė

ecoGarden kompostas skirtas įvairiausioms daržovėms auginti lauke ir šiltnamyje.

ecoGarden kompostą naudokite naujų lysvių įrengimui, arba jau esamų lysvių derlingumui atkurti!

ecoGarden kompostas dėl savo fizinių ir cheminių savybių suaktyvina ir pagerina dirvos mikrofloros vystymąsi, teigiamai veikia sėklų dygimą, stiprina šaknų sistemos augimą, užtikrina dirvos struktūringumą, optimalų vandens ir oro režimą.

ecoGarden kompostas palaiko organinės medžiagos – pagrindinio maisto medžiagų ir energijos šaltinio kiekį dirvoje. Augalai gauna lengvai absorbuojamų maisto medžiagų. Sudėtyje esančios organinės mikrobiologinės trąšos Condit veikia lėtai, taip užtikrindamos ilgalaikį dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.

ecoGarden kompostas pasižymi tamsia spalva. Pavasarį tamsesnis sluoksnis įšyla greičiau ir prasidėję komposte esančių mikroorganizmų gyvybiniai procesai aprūpina augalus pirmuoju azotu.
Dauguma daržovių gerai auga, kai dirvos reakcija artima neutraliai arba neutrali bei neutraliai šarminė (pH 6,6–7,5).  1 kv. m turėtume naudoti 10–12 litrų ecoGarden komposto.
Gali būti naudojamas prieš augalų sėją ar sodinimą arba po to, apiberiant juo dirvos paviršių.

20L – 3,25 €

40L – 5,50 €

Perkant didesnį kiekį atskiru susitarimu prekes bendrovės transportu pristatome į nurodytą vietą.

Tinklalapyje pateikiami prekių duomenys gali skirtis nuo realiai sandėlyje šiuo metu esančių prekių.

Kainos nurodytos su įskaičiuotu PVM.

top