CONDIT trąšos

„KOVAS“ UAB parduotuvėje Trakuose prekiaujame „CONDIT® Universal“ ir „CONDIT® Basic“ – ilgo veikimo biologiškai aktyviomis organinėmis trąšomis.

„CONDIT® Basic“ trąšos

CONDIT Basic, organinė trąša, ilgo veikimo, dirvos aktyvatorius, prekyba, Trakai, „KOVAS“ UAB„CONDIT® Basic“ – mikrobiologinis organinės kilmės dirvožemio aktyvatorius su trąšomis, pagamintas naudojant biotechnologinius procesus iš natūralių medžiagų. „CONDIT® Basic“ sudėtis ir sąvybės atitinka ekologiškam ūkininkavimui keliamus kriterijus.

„CONDIT® Basic“ sudėtis yra unikali ir subalansuota, sudaryta iš daug baltymų turinčių komponentų, kuriuos dirvos mikroorganizmai suskaido į lengvai įsisavinamas maisto medžiagas. Šios medžiagos dirvožemyje išsiskiria pamažu, todėl išvengiama augimo streso. Viso to pasekoje – gaunamas optimalus augalų mitybos šaltinis.

„CONDIT® Basic“ atkuria dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą ir natūralų derlingumą. Tręšimui rekomenduojama įterpti į dirvožemį prieš sėjant ar sodinant, taip pat papildomam tręšimui. Organinės, ilgo veikimo, biologiškai aktyvios.

„CONDIT® Basic“ dirvožemyje išlieka 12 mėnesių, yra ekologiškas, tinkamas ekologinei žemdirbystei.

10 kg – 10,54 €


„CONDIT® Universal“ trąšos

CONDIT Universal, organinės trąšos, ceolitas, organinė anglis, prekyba, Trakai, „KOVAS“ UAB„CONDIT® Universal“ pagamintas naudojant pieno išrūgas, organines medžiagas, organinę anglį ir ceolitą.
50 % ceolito tūrio sudaro ertmės, tuštumos ir kanalai, todėl į juos gali laisvai patekti vandens bei kitos polinės molekulės, kas labai svarbu augalų maistinių medžiagų apykaitos procesų optimaliam vyksmui. Be to ceolitas – puiki terpė veistis mikroorganizmams. Šie mikroorganizmai padeda augalams įsisavinti maisto medžiagas.

„CONDIT® Universal“ – atstato natūralų dirvožemio derlingumą. Dėl savo sudėties ir savybių CONDIT® Universal trąšos yra tinkamos ekologiško maisto ir bio produktų gamybai bei atitinka griežtus ekologinius reikalavimus. „CONDIT® Universal“ sudaro daug baltymų turintys komponentai, kuriuos dirvos mikroorganizmai suskaido į lengvai įsisavinamas maisto medžiagas. Šios medžiagos dirvožemyje išsiskiria pamažu, todėl išvengiama augimo streso. „CONDIT® Universal“ mikroorganizmai aktyvina dirvožemį ir grąžina jam natūralų derlingumą.

„CONDIT® Universal“ dirvožemyje išlieka 12 mėnesių, yra ekologiškas, tinkamas ekologinei žemdirbystei.

10 kg – 11,34 €

Perkant didesnį kiekį atskiru susitarimu prekes bendrovės transportu pristatome į nurodytą vietą.

Tinklalapyje pateikiami prekių duomenys gali skirtis nuo realiai sandėlyje šiuo metu esančių prekių.

Kainos nurodytos su įskaičiuotu PVM.

top