Sport

dlf-trifolium-sport-zoles-sekla-prekės sodui, prekyba, Trakai, „KOVAS“ UABVejos žolės sėklų mišinys Sport „DLF Trifolium“ naujovė – su daugiametėmis svidrėmis – Quick Action. Šios svidrės yra atnaujintame Turfline Sport mišinyje. Mišiniai su daugiametėmis svidrėmis Quick Action pasižymi geru krūmijimusi, tolerantiškesni sausroms ir atsparesni ligoms, gerai auga esant vėsesniems orams, kas mūsų klimatinėmis sąlygomis yra nemažas pliusas.

Nauji „Turfline“ žolės sėklų mišiniai yra sukurti patenkinti aukščiausius vejos kokybės ir išvaizdos reikalavimus. Platus žolių sėklų pasirinkimas suteikia galimybę pasirinkti puikiai subalansuotą sudėtį, lemiančią aukštą žemos, tankios ir gražios vejos kokybę.

Šis, kokybiškas mišinys „Sport“, sudarytas iš atsparių mindymui smulkialapių žolių rūšių, sukuriančių tankų ir žemą žolės kilimą. Šis mišinys puikiai auga tiek saulėje, tiek pavėsyje. Dėl šakniastiebių augimo, išmindyta veja gerai atsinaujina.

Vejinių žolių sėklų mišinys skirtas sporto aikštelėms ir aktyvaus poilsio vietoms, mašinų stovėjimo aikštelėms, atsparus mindžiojimui.

Sėklos norma: 3,0-4,0 kg/100 m2

Sėklų mišinio „Sport“ sudėtis
  • 30% raudonieji eraičinai šakniastiebiniai TATJANA/JULISKA/CASANOVA (Festuca rubra)
  • 40% pievinės miglės COMPACT (Poa pratensis)
  • 25% daugiametės svidrės SAKINI/ESQUIRE/DANILO (Lolium perenne)
  • 5% raudonieji aviniai eraičinai RIDU/TRIANA/BORNITO (Festuca ovinai)

Perkant didesnį kiekį atskiru susitarimu prekes bendrovės transportu pristatome į nurodytą vietą.

Tinklalapyje pateikiami prekių duomenys gali skirtis nuo realiai sandėlyje šiuo metu esančių prekių.

Kainos nurodytos su įskaičiuotu PVM.

top